Kandydat - rekrutacja

Wszystko co powinniście wiedzieć jeśli chcecie do nas dołączyć lub jesteście pierwszy raz na forum
Awatar użytkownika
Arnor
Jarl
Jarl
Posty: 6854
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Lokalizacja: Z Kwitnącego Krzewu Dzikiego Bzu
Kontaktowanie:

Postautor: Arnor » pn 28 sty 2013, 23:13

Szkoda, że jutro nie możesz. Spotkalibyśmy się z Tobą i Mateuszem ale nic nie szkodzi ;) pod koniec tygodnia chętnie porozmawiamy. Jeśli mogła byś dojechać na Targówek to by nam wiele ułatwiło. Jutro damy znać co do konkretnego dnia i godziny. A ile masz lat jeśli wolno spytać? :)
"Nie ma miękkiej gry"

Awatar użytkownika
Inga
Sławny kronikarz
Posty: 1385
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Kontaktowanie:

Postautor: Inga » wt 29 sty 2013, 09:11

Jak najbardziej :-) O, od razu Wam podam nr do Arnora na wszelki wypadek: 608695201.

Przechodząc do Marysi, powiedz mi czy możesz przyjechać może na Targówek (orientacyjnie chodzi mi o miejsce przy Ratuszu Targówek) w czwartek lub piątek? Niestety nie będziemy mieli za bardzo okazje przyjechać do centrum, żeby się z Tobą spotkać :/ z kolei w inne dni nie możemy w tym tygodniu.
'wreszcie kolor twoich włosów pasuje do charakteru'


'- Kitty czemu my zawsze musimy robić to czego ty sobie życzysz, a nigdy to co ja chce?

-Bo tak jest w Biblii'




keep calm and hate everyone

Awatar użytkownika
Skjaldvor
Początkujący skryba
Posty: 148
Rejestracja: pn 28 sty 2013, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Skjaldvor » wt 29 sty 2013, 09:45

Targówek ratusz kojarzę doskonale, bo w pobliżu mieszkają rodzice mego lubego... Więc w te okolice spokojnie trafie, bez wstępnej orientacji będę wiedziała jak dojechać. Tyle, że w czwartek/piątek będę jechała prosto z pracy trochę po drugiej stronie Warszawy i kończę o 19:00 więc pewnie mogłabym w rejony Targówka dotrzeć ok. 20:00 czy 20:30. Mam nadzieje, że to nie jest za późno.
Co do wieku to mam 24 lata (pozostawię to bez komentarza).
Cieszę się ogromnie, że taka szybka reakcja jest i chęć na spotkanie :)

Awatar użytkownika
Inga
Sławny kronikarz
Posty: 1385
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Kontaktowanie:

Postautor: Inga » wt 29 sty 2013, 09:53

Nie ma problemu, może być 20-20:30. Co do dnia to jak ci wygodniej. W pobliżu Targówka-Ratusz przy osiedlu Zielone Zacisze jest knajpka Antipasto to myślę, że tam się udamy. Co do wieku to jesteś w takim razie moją równolatką :wink:
'wreszcie kolor twoich włosów pasuje do charakteru'


'- Kitty czemu my zawsze musimy robić to czego ty sobie życzysz, a nigdy to co ja chce?

-Bo tak jest w Biblii'




keep calm and hate everyone

Awatar użytkownika
Skjaldvor
Początkujący skryba
Posty: 148
Rejestracja: pn 28 sty 2013, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Skjaldvor » wt 29 sty 2013, 10:00

Uhum, to dobrze, że taka pora pasuje.
W takim razie bez wahania wybieram piątek, bo w piątek mogę się nawet do późna zasiedzieć i w sobotę późno wstać. Knajpkę sobie jeszcze zlokalizuję ale nie przewiduję problemów z tym związanych.
To w takim razie jesteśmy wstępnie umówieni - piątek 20:00/20:30 Antipasto. Odezwę się jeszcze na pewno w czwartek pod wieczór a ogólnie codziennie tu zajrzę i pewnie i tak "nie wytrzymie" i coś bazgrnę przed czwartkiem.
To na razie bo mam jeszcze parę rzeczy do ogarnięcia przed wyjściem do pracy...

Awatar użytkownika
Skjaldvor
Początkujący skryba
Posty: 148
Rejestracja: pn 28 sty 2013, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Skjaldvor » czw 31 sty 2013, 21:38

To co, widzimy się jutro? Mam już wysyłać numer telefonu?

Awatar użytkownika
Skjaldvor
Początkujący skryba
Posty: 148
Rejestracja: pn 28 sty 2013, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Skjaldvor » czw 31 sty 2013, 22:31

Zajrzę tu jeszcze jutro rano...

Awatar użytkownika
Arnor
Jarl
Jarl
Posty: 6854
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Lokalizacja: Z Kwitnącego Krzewu Dzikiego Bzu
Kontaktowanie:

Postautor: Arnor » czw 31 sty 2013, 23:17

Na wszelki wypadek podaj tel na PW do mnie lub Ingi ale nie spodziewamy się aby coś się zmieniło.
"Nie ma miękkiej gry"

Swietlana
W Walhalli
Posty: 879
Rejestracja: wt 08 mar 2011, 00:00

Postautor: Swietlana » pt 01 lut 2013, 00:50

O, wolne mam w piątek :) też możemy z Lesiem przyjść :D

Awatar użytkownika
Arnor
Jarl
Jarl
Posty: 6854
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Lokalizacja: Z Kwitnącego Krzewu Dzikiego Bzu
Kontaktowanie:

Postautor: Arnor » pt 01 lut 2013, 17:58

Ok. Dzięki za informacje.
Powodzenia
"Nie ma miękkiej gry"

Awatar użytkownika
Skjaldvor
Początkujący skryba
Posty: 148
Rejestracja: pn 28 sty 2013, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Skjaldvor » sob 02 lut 2013, 00:37

Na szczęście jakoś już dotarłam do domu bez nieprzyjemności (na szczęście luby na mnie poczekał i wróciliśmy razem taksówką- kochany jest).

Dziękuję wam wszystkim jeszcze raz za bardzo miłe spotkanie i powiem tyle (jak by to nie zabrzmiało): jestem bardzo szczęśliwa i pozytywnie nastawiona. Tak jak mówiliśmy za ok. 2 tyg. (sprawdzę sobie jeszcze dokładny termin) przychodzę na trening z kiecką do konsultacji. Zastanowię się też nad imieniem.

Co do Drohiczyna to deklaruję się na "TAK" mimo tego, że mam wtedy szkołę. W sumie mam prawo do dwóch nieobecności a szkoda taką okazję przepuścić. Z resztą i tak 3 miesiące będę musiała czekać (na pewno będę się niecierpliwić) a przecież jeśli chodzi o strój to mam już w miarę dobry start.

Mam nadzieję, że jeszcze się nie raz spotkamy i będzie można się lepiej z wami poznać i z każdym równie dużo pogadać. Dzisiaj się tematy wcale nie wyczerpały :P... A ile dopiero jest do zrobienia razem :)

Dobra idę spać bo mnie tu już ktoś wciąga do łóżka...

Awatar użytkownika
Arnor
Jarl
Jarl
Posty: 6854
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Lokalizacja: Z Kwitnącego Krzewu Dzikiego Bzu
Kontaktowanie:

Postautor: Arnor » sob 02 lut 2013, 10:47

Dzięki za spotkanie :)
"Nie ma miękkiej gry"

Awatar użytkownika
Inga
Sławny kronikarz
Posty: 1385
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Kontaktowanie:

Postautor: Inga » pn 11 lut 2013, 10:30

W tą sobotę o godzinie 11 odbędzie się trening w Lasku Bródnowskim w Warszawie a o godzinie ok.12:30-13 (po treningu) będzie spotkanie w Antipasto (pizzeria na Bródnie). Jeśli ci nie odpowiada to możemy wymyślić inny termin spotkania :-)
Mieszkasz w Łodzi? Bo może wygodniej niż w Warszawie byłoby ci się spotkać w Skierniewicach
'wreszcie kolor twoich włosów pasuje do charakteru'


'- Kitty czemu my zawsze musimy robić to czego ty sobie życzysz, a nigdy to co ja chce?

-Bo tak jest w Biblii'




keep calm and hate everyone

Awatar użytkownika
Doman
Niepiśmienny
Posty: 20
Rejestracja: ndz 07 paź 2012, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Doman » sob 30 mar 2013, 22:49

Aha ,chciałbym poinformować że wybrałem sobie imię które chciałbym przywdziać w ruchu historycznym jako słowianin.Brzmi ono: Doman tak jak mam na forum.
hej tam za ciemnym borem,hej nad białym jeziorem,hej siedzi sokół siwy !

Awatar użytkownika
Arnor
Jarl
Jarl
Posty: 6854
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Lokalizacja: Z Kwitnącego Krzewu Dzikiego Bzu
Kontaktowanie:

Postautor: Arnor » ndz 19 maja 2013, 22:16

Czas się na pewno jakiś znajdzie. Napisz w jakich godzinach - dniach Ty pracujesz lub jeszcze lepiej, kiedy mógł byś przyjechać do Warszawy. Łatwiej będzie ustalić nam jakiś termin spotkania.
"Nie ma miękkiej gry"


Wróć do „Dla kandydatów i tych co pierwszy raz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości