Kandydat - rekrutacja

Wszystko co powinniście wiedzieć jeśli chcecie do nas dołączyć lub jesteście pierwszy raz na forum
Swietlana
W Walhalli
Posty: 879
Rejestracja: wt 08 mar 2011, 00:00

Postautor: Swietlana » czw 17 paź 2013, 00:30

Witaj :) a kiedy byś mógł się z nami spotkać?My możemy po 18 w zasadzie każdego dnia w tym tygodniu.Czy mógłbyś dojechać na Bródno?

Awatar użytkownika
Bjarni
Niepiśmienny
Posty: 49
Rejestracja: śr 16 paź 2013, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Bjarni » czw 17 paź 2013, 06:51

Tak mogę dojechać na Bródno, najlepsza byłaby sobota ewentualnie piątek ,koło 18.

Swietlana
W Walhalli
Posty: 879
Rejestracja: wt 08 mar 2011, 00:00

Postautor: Swietlana » czw 17 paź 2013, 20:48

Bardziej by nam pasował piątek, czyli jutro. 18:00 pizzeria Antipasto, przystanek na żądanie św. Wincentego. Jeżeli Ci odpowiada, poproszę o Twój numer na "pw"

Awatar użytkownika
Kolben
Sławny kronikarz
Posty: 1024
Rejestracja: śr 13 lis 2013, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Kolben » śr 13 lis 2013, 12:08

Powitał!
Michał jestem, aktualnie narzeczony Aldis, za sprawą której trafiłem do tej Drużyny, nie powiem że na początku sceptycznie nastawiony, aczkolwiek po pierwszym treningu moje nastawienie diametralnie zmieniło się na plus :]

Lat 24, studiuję oraz pracuję. A dokładniej mówiąc, od jakiegoś roku uparcie staram się napisać pracę licencjacką, lecz nie bardzo mi to wychodzi, a do końca grudnia czasu tak mało ;(... Z wykształcenia technik-mechanik pojazdów samochodowych (jakkolwiek to by nie brzmiało), i aktualnie właśnie praca w tejże branży (Dzięki Starym Bogom, już niedługo :P)

Z zainteresowań - trochę dobrej lektury (szczególnie fantastyki), trochę komputerów, ciut motoryzacji, ogólnie fantastyka i pochodne oraz ostatnimi czasu zarażony przez moją Aldis historią, w szczególności Wikińską.

Co do planów odtwórstwa (Daj bóg co by się mi nie odwidziało) - Wiking, Szwecja.
Imię odtwórcze jak widać wybrane, najprawdopodobniej nawet w rejon dobry z nim trafiłem. Wybrane z listy z opisami, którą dostałem od Aldis, a którą Ona sama dostała od kogoś z Drużyny :)

Jak już wspomniałem wyżej, trening pierwszy odbyłem, wizytę w Drużynnej Karczmie zaliczyłem, Jomsborg przy okazji obskoczyłem również :)

Pozdrawiam,
Kolben

Edit:
PS: z ewentualnymi wymogami i innymi wytycznymi zapoznałem się, przed pierwszym wpisem, tak więc mniej więcej wiem, z czym to się "je" :)

Awatar użytkownika
Aldis
Sławny kronikarz
Posty: 2578
Rejestracja: wt 24 wrz 2013, 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Aldis » śr 13 lis 2013, 12:12

Zastanawiam się czy fakt, że "zarażam historią" powinien być komplementem czy nie ^.^'

Awatar użytkownika
Arnor
Jarl
Jarl
Posty: 6854
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Lokalizacja: Z Kwitnącego Krzewu Dzikiego Bzu
Kontaktowanie:

Postautor: Arnor » śr 13 lis 2013, 13:12

No to witamy :)
Fajnie, że się spodobało i że się wkręcasz.
Plus dla Aldis :)
"Nie ma miękkiej gry"

Awatar użytkownika
Aldis
Sławny kronikarz
Posty: 2578
Rejestracja: wt 24 wrz 2013, 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Aldis » śr 13 lis 2013, 15:32

To moje tajemne moce.
Zarażanie ludzi kolejnymi moimi pasjami. Może kogoś z was kiedyś też czymś zarażę więc miejcie się na baczności :]

Awatar użytkownika
Arnor
Jarl
Jarl
Posty: 6854
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Lokalizacja: Z Kwitnącego Krzewu Dzikiego Bzu
Kontaktowanie:

Postautor: Arnor » śr 13 lis 2013, 16:03

Mi póki co skończyły się sloty na nowe pasje :P
"Nie ma miękkiej gry"

Awatar użytkownika
Aldis
Sławny kronikarz
Posty: 2578
Rejestracja: wt 24 wrz 2013, 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Aldis » śr 13 lis 2013, 18:03

Nie mów hop póki nie przeskoczysz :P

Awatar użytkownika
Astrid
Początkujący skryba
Posty: 328
Rejestracja: ndz 15 wrz 2013, 00:00

Postautor: Astrid » pn 09 gru 2013, 21:37

Witam przedstawię się jeszcze raz tym razem nowym wikińskim imieniem Astrid. Chciałabym odtwarzać wikinga ze Szwecji. Byłam już na treningu przed Jomsborgiem i w samym Jomsborgu też oraz w Skierniewicach , rozmawiałam z Lesiem, Swietlaną i resztą. Uczę się kowalstwa, na razie moimi osiągnięciami jest wykucie fibul i krzesiw.

Swietlana
W Walhalli
Posty: 879
Rejestracja: wt 08 mar 2011, 00:00

Postautor: Swietlana » śr 11 gru 2013, 10:25

Cieszymy się :)

Nie pozostaje Ci nic innego, jak zacząć szykować strój i organizować podstawowe wyposażenie obozowe, nowy sezon już niebawem :) W przypadku jakichkolwiek wątpliwości- pytaj :)
Niebawem imię zmieni Ci któryś z administratorów.

Awatar użytkownika
Lesław
Drużynnik
Drużynnik
Posty: 3381
Rejestracja: wt 02 gru 2008, 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Lesław » czw 12 gru 2013, 20:55

Imię zmienione.

Awatar użytkownika
Ud
Doświadczony pisarz
Posty: 817
Rejestracja: wt 07 sty 2014, 00:00

witam

Postautor: Ud » wt 07 sty 2014, 22:15

Witam

Jestem Magda. Mieszkam i studiuję w Warszawie. Mam 23 lata.
Już od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem poważniejszego zaprzyjaźnienia z rekonstrukcją. Jakiś czas temu znajomy zaszczepił we mnie tą pasję, rozpoczął nawet tworzenie własnej grupy do której miałam należeć ale jak się okazało większość chętnych okazała słomiany zapał i nic z tego nie wyszło. Stwierdziłam więc, że spróbuję w istniejącej już drużynie i tak trafiłam tutaj.

Wydaje mi się, że trochę mi bliżej do Wikingów niż do Słowian ale jeszcze się ostatecznie nie zdecydowałam.Wiedzę mam niewielką ale za to mam trochę zdolności manualnych. Nauczyłam się robić krajki na bardku a teraz walczę z tabliczkami. Do tego powoli ogarniam naalbinding. Niestety wszystkie te umiejętności nabyłam za pomocą Internetu więc nie wiem ile tak naprawdę są warte ;)
Poza tym chciałabym na pewno strzelać z łuku. Z tego co zauważyłam przeglądając forum to są u waz ludzie, którzy strzelają i liczę na to, że ktoś mnie podszkoli :)

Pozdrawiam
livahana

Awatar użytkownika
Arnor
Jarl
Jarl
Posty: 6854
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Lokalizacja: Z Kwitnącego Krzewu Dzikiego Bzu
Kontaktowanie:

Postautor: Arnor » wt 07 sty 2014, 23:41

Witamy
Tak, całkiem spore grono łuczników udaje nam się czasem zebrać na treningach.
Podstawy jakieś już masz jak widzę, chęci też ;) więc pozostaje się tylko spotkać i pogadać.

A co robisz w najbliższa sobotę, bo akurat mamy trening w Warszawie, a po nim idziemy tradycyjnie na pizzę i piwko to była by okazja porozmawiać, poznać się etc.? No i jeśli pogoda pozwoli to jakiś łuk będzie także na treningu.

Oczywiście zapoznaj się też z tematami dla kandydatów na forum, zapewne odpowiedzą Ci na sporo pytań ;)
"Nie ma miękkiej gry"

Swietlana
W Walhalli
Posty: 879
Rejestracja: wt 08 mar 2011, 00:00

Postautor: Swietlana » wt 07 sty 2014, 23:52

:):):) Arni, właśnie pisałam dokładnie to, co napisałeś :D


Wróć do „Dla kandydatów i tych co pierwszy raz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości