Kandydat - rekrutacja

Wszystko co powinniście wiedzieć jeśli chcecie do nas dołączyć lub jesteście pierwszy raz na forum
Awatar użytkownika
Ud
Doświadczony pisarz
Posty: 817
Rejestracja: wt 07 sty 2014, 00:00

Postautor: Ud » śr 08 sty 2014, 00:20

Sobote mam wolną więc bardzo chętnie przyjadę. Gdzie dokładnie i o której? Widziałam że w lasku brudnowskim trenujecie ale nigdy tam nie bylam i mam tragiczną orientację przestrzenną więc potrzebuję bardzo szczegółowych instrukcji ;)

Awatar użytkownika
Kolben
Sławny kronikarz
Posty: 1024
Rejestracja: śr 13 lis 2013, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Kolben » czw 09 sty 2014, 12:09

Witaj livhana,
Widzę, iż nikt tutaj nie poruszył tego, lecz nie mam pewności czy dopatrzyłaś się na forum informacji na temat treningu, więc zalinkuję do odpowiedniego działu ^_^
http://www.dzikibez.fora.pl/dla-kandydatow-i-tych-co-pierwszy-raz,42/terminy-wyjazdow-i-treningow-2013,756-480.html
Strona 33 ^_^

Swietlana
W Walhalli
Posty: 879
Rejestracja: wt 08 mar 2011, 00:00

Postautor: Swietlana » czw 09 sty 2014, 12:55

a dojazd str. 34

Awatar użytkownika
Ud
Doświadczony pisarz
Posty: 817
Rejestracja: wt 07 sty 2014, 00:00

Postautor: Ud » czw 09 sty 2014, 13:16

Dzieki, zasugerowałam się datą 2013 i nie zajrzałam tam wczesniej :)

Awatar użytkownika
Arnor
Jarl
Jarl
Posty: 6851
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Lokalizacja: Z Kwitnącego Krzewu Dzikiego Bzu
Kontaktowanie:

Postautor: Arnor » czw 09 sty 2014, 13:18

Trzeba założyć nowy topić na 2014, gdzie w pierwszym poście będzie mapka i dojazd ;)
Zapamiętać "do zrobienia" :P
"Nie ma miękkiej gry"

Awatar użytkownika
Ud
Doświadczony pisarz
Posty: 817
Rejestracja: wt 07 sty 2014, 00:00

Postautor: Ud » czw 09 sty 2014, 13:23

To jeszcze mam dwa pytania: po pierwsze czy ktoś mógłby na mnie poczekać przy bramie o której tam mowa i po drugie ile czasu mam sobie przeznaczyć?

Awatar użytkownika
Arnor
Jarl
Jarl
Posty: 6851
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Lokalizacja: Z Kwitnącego Krzewu Dzikiego Bzu
Kontaktowanie:

Postautor: Arnor » czw 09 sty 2014, 13:26

Jak się nie spóźnisz to przy bramie będą wszyscy czekać ;)
A ile czasu? - kilka godzin na pewno. Sam trening to minimum 1h w porywach do 1,5 lub nawet dwóch, zależy od ilości ludzi, chęci i pogody. I potem znowu z 1-2h w knajpce na jedzonko, piwko i gadanie.

P.S. Wyślij na PW swój nr tel komuś z drużyny, kto będzie na treningu, tak na wszelki wypadek.
"Nie ma miękkiej gry"

Awatar użytkownika
Arnor
Jarl
Jarl
Posty: 6851
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Lokalizacja: Z Kwitnącego Krzewu Dzikiego Bzu
Kontaktowanie:

Postautor: Arnor » śr 15 sty 2014, 23:08

Hej
Przemyślimy jak to rozwiązać technicznie, gdyż od Julu zimowego mamy skonkretyzowany przebieg rekrutacji etc. gdzie nie przewidziano "osób towarzyszących" niemniej Twoja deklaracja pomocy, uczestniczenia w życiu obozowym itd. jest bardzo cenna i pozwoli nam łatwiej sprawę rozwiązać.
"Nie ma miękkiej gry"

Awatar użytkownika
Aldis
Sławny kronikarz
Posty: 2578
Rejestracja: wt 24 wrz 2013, 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Aldis » sob 18 sty 2014, 14:57

Informuje iż strój i ekwipunek obozowy cały skompletowałam i me ( straszne ) zdjęcie wysłałam Lesiowi. :)

Awatar użytkownika
Ludmiła
Niepiśmienny
Posty: 85
Rejestracja: pn 10 lut 2014, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Ludmiła » pn 10 lut 2014, 20:42

Witam
z pewną nieśmiałością podchodzę do tematu, ale... w pewnej chwili swojego życia zdałam sobie sprawę, że życie bez pasji jest moim skromnym zdaniem zbyt płaskie. Szukałam czegoś, kogoś, w granicach swoich zainteresowań i jako dociekliwa z natury znalazłam Was.
Mam na imię Weronika, mam 31 lat, dwoje dzieci całkiem wyrośniętych i wrodzoną ciekawość świata. Zawodowo zajmuję się szeroko pojętą medycyną i w razie co potrafię udzielić pierwszej pomocy ;) W wolnym czasie uwielbiam ... spać ;) oraz czytać, szukać i dowiadywać się na tematy różne...m.in. historia getta warszawskiego, polowanie na czarownice, i ostatnio - szukam odpowiedzi na pytanie, co znaczy być Słowianem (Słowianinem?). Zagłębiam się też ostatnio w średniowiecznej kuchni. Na razie tylko literacko.
I tak trafiłam na Waszą stronę, bo któż może wiedzieć więcej, niż ludzie rekonstruujący minioną rzeczywistość?
A wszystko zaczęło się od przypadkowo usłyszanego Percivala, w którym zakochałam się na zabój i nijak tej miłości nie zamierzam porzucić :)

Mam nadzieję, że uda mi się niebawem spotkać z Wami.

Pozdrawiam
Weronika

Awatar użytkownika
Arnor
Jarl
Jarl
Posty: 6851
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Lokalizacja: Z Kwitnącego Krzewu Dzikiego Bzu
Kontaktowanie:

Postautor: Arnor » wt 11 lut 2014, 12:08

Witam raz jeszcze. Nie masz co być nieśmiała. Każdy kiedyś zaczynał, a my zazwyczaj nie gryziemy ;) Nasi kandydaci mogą potwierdzić :P
Fajnie, ze szukasz pasji właśnie w takim klimacie. Jeśli się nią zarazisz w pełni to z pewnością dobrze trafiłaś :)
Napisz jak stoisz z czasem w tygodniu i w weekendy to ustalimy jakiś dogodny termin spotkania? W której części Warszawy mieszkasz bo my najczęściej spotykamy się na Targówku ale da radę też w centrum.
"Nie ma miękkiej gry"

Awatar użytkownika
Ludmiła
Niepiśmienny
Posty: 85
Rejestracja: pn 10 lut 2014, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Ludmiła » wt 11 lut 2014, 15:08

Witam
Mieszkam na Mokotowie i chwilowo Targówek to dla mnie prawie koniec świata. Jeśli to możliwe, wolałabym na pierwszy raz centrum. Czasowo jestem wolna w tyg po 17-tej, w weekend o dowolnej porze :)

Awatar użytkownika
Arnor
Jarl
Jarl
Posty: 6851
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Lokalizacja: Z Kwitnącego Krzewu Dzikiego Bzu
Kontaktowanie:

Postautor: Arnor » pt 14 lut 2014, 16:56

Więc może wstępnie w przyszły czwartek około 18:00 pod empikiem przy rondzie de Gaullea? Niedaleko jest knajpka InSide gdzie często właśnie z kandydatami się widywaliśmy.
"Nie ma miękkiej gry"

Awatar użytkownika
Ludmiła
Niepiśmienny
Posty: 85
Rejestracja: pn 10 lut 2014, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Ludmiła » sob 15 lut 2014, 10:39

OK ;)

Awatar użytkownika
Arnor
Jarl
Jarl
Posty: 6851
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Lokalizacja: Z Kwitnącego Krzewu Dzikiego Bzu
Kontaktowanie:

Postautor: Arnor » śr 19 lut 2014, 19:33

Słuchajcie, mnie nie wypuszczą jutro z firmy przed 20:00 więc niestety nie dotrę na spotkanie.
Lesio, Nora napiszcie czy jutro się pojawicie, bo jeśli nie to musimy przełożyć spotkanie, a wolał bym tego nie robić :/
"Nie ma miękkiej gry"


Wróć do „Dla kandydatów i tych co pierwszy raz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości