Kandydat - rekrutacja

Wszystko co powinniście wiedzieć jeśli chcecie do nas dołączyć lub jesteście pierwszy raz na forum
Iza
Posty: 3
Rejestracja: sob 05 sty 2019, 20:29

Re: Kandydat - rekrutacja

Postautor: Iza » sob 05 sty 2019, 20:46

Cześć,
lata swoje już mam, ale zapragnelysmy z moja córka dołączyć do drużyny. Jeżeli zostaniemy przyjęte, oczywiście. Gabi ma 8 lat i chciałaby nauczyć się tkania i garncarstwa. Ja zaś za czasów studenckich w Biakupinie zostałam wiedźmą. Ale to było dawno i wiedzą tajemna gdzies w zakamarkach mojej głowy się ukryła:-) zielarstwem chętnie bym się zajęła. A jak dopuszczacie kobiety do walk to chętnie spróbuję się walce na miecze:-) spotkać się możemy wieczorami we wtorek lub w piątek. Iza i Gabi

Awatar użytkownika
Aldis
Sławny kronikarz
Posty: 2578
Rejestracja: wt 24 wrz 2013, 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Kandydat - rekrutacja

Postautor: Aldis » ndz 06 sty 2019, 11:22

To spotkajmy się w piątek o 17:00 na schodkach pod empikiem przy rondzie de gaulle'a (rondo z palmą). :)

Iza
Posty: 3
Rejestracja: sob 05 sty 2019, 20:29

Re: Kandydat - rekrutacja

Postautor: Iza » ndz 06 sty 2019, 11:57

ok;-)

Iza
Posty: 3
Rejestracja: sob 05 sty 2019, 20:29

Re: Kandydat - rekrutacja

Postautor: Iza » sob 12 sty 2019, 10:42

ponownie Iza z tej strony,
moze przyszla sobota, godzina do ustalenia?
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Gudrid
Posty: 4
Rejestracja: śr 13 lut 2019, 21:16

Re: Kandydat - rekrutacja

Postautor: Gudrid » śr 13 lut 2019, 22:49

Witam! :D Mam na imię Weronika, w kwietniu kończę 20 lat. Odtwórstwem zainteresowałam się dzięki kumplowi, od tego czasu czytam sporo o okresie Wczesnego Średniowiecza i postanowiłam do Was napisać bo chciałabym dowiedzieć się jeszcze więcej, a przede wszystkim jeżeli udało by mi się do Was dołączyć to przeżyć to na własnej skórze...cóż mogę jeszcze rzec...mają pasją są konie i jeździectwo, lecz cały czas szukam nowych zajęć i jeżeli coś mi się spodoba to szybko się uczę. Jeżeli chodzi o lokalizacje to mieszkam w okolicach Bydgoszczy, ale uczę się przy wschodniej granicy i bardzo często bywam z różnych względów w Warszawie, więc mam nadzieje że to(lokalizacja) nie będzie problemem. No i ten...chciałabym się przyłączyć, przyjmujecie rządnych przygód rekrutów? :P

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Frigg
Doświadczony pisarz
Posty: 874
Rejestracja: pn 30 wrz 2013, 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Kandydat - rekrutacja

Postautor: Frigg » ndz 17 lut 2019, 19:37

Witaj! Cieszymy się, że do nas napisałaś. Masz jakiś plan, kiedy będziesz w Warszawie? Może w następną sobotę wieczorem?

Awatar użytkownika
Gudrid
Posty: 4
Rejestracja: śr 13 lut 2019, 21:16

Re: Kandydat - rekrutacja

Postautor: Gudrid » pn 18 lut 2019, 18:50

Jeszcze tylko w tym tygodniu mam ferie. Pierwszy weekend marca jak najbardziej by mi pasował i następne już również. :wink:

Awatar użytkownika
Samboja
Początkujący skryba
Posty: 395
Rejestracja: sob 03 paź 2015, 00:00
Lokalizacja: Ziemia Nowogrodzka/ Górna Ruś

Re: Kandydat - rekrutacja

Postautor: Samboja » sob 23 lut 2019, 14:55

Weroniko, spotkajmy się wobec tego w sobote 2.03 o godzinie 13:00 pod Empikiem na rondzie de Gaullea (rondo z palmą). Wyślij mi tez na priv swój nr kontaktowy, żeby nam było łatwiej się porozumieć :)

Awatar użytkownika
Gudrid
Posty: 4
Rejestracja: śr 13 lut 2019, 21:16

Re: Kandydat - rekrutacja

Postautor: Gudrid » śr 06 mar 2019, 21:52

Witam wszystkich. :wink: Dziękuje za spotkanie, po krótkim namyśle chciałabym wdrożyć się w życie i kulturę wikingów i dołączyć do Waszej drużyny, a imię które wybrałam to Gudrid. Pozdrawiam. :)

Awatar użytkownika
Aldis
Sławny kronikarz
Posty: 2578
Rejestracja: wt 24 wrz 2013, 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Kandydat - rekrutacja

Postautor: Aldis » czw 07 mar 2019, 05:56

Super! Witaj Gudrid :)
Administrator zmieni Ci imię na forum i to nim będziesz się logować.

Jako, że Roalda już znasz on zostaje Twoim Piastunem - ze wszystkimi problemami śmiało możesz go dręczyć :)
Dodatkowo z w sobotę o 11:00 mamy trening i wyjście na pizze - jakbyś była w Warszawie wpadnij :)

Awatar użytkownika
Kolben
Sławny kronikarz
Posty: 1024
Rejestracja: śr 13 lis 2013, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kandydat - rekrutacja

Postautor: Kolben » pn 11 mar 2019, 07:45

Witaj Gudrid,
Zmieniłem Ci imię, w tej chwili właśnie nim się logujesz. Hasło pozostaje bez zmian.
Dodatkowo masz przydzielony dostęp do działu "Wyprawy"
Od siebie jeszcze poproszę - ustaw sobie zdjęcie profilowe :)
Pozdrawiam !

Awatar użytkownika
Gudrid
Posty: 4
Rejestracja: śr 13 lut 2019, 21:16

Re: Kandydat - rekrutacja

Postautor: Gudrid » ndz 17 mar 2019, 15:48

Dziękuje! :)

Hekia
Posty: 1
Rejestracja: sob 23 mar 2019, 14:50

Re: Kandydat - rekrutacja

Postautor: Hekia » sob 23 mar 2019, 15:03

Witam
Nazywam się Ania i jestem dobrą przyjaciółką Asvor. Zdecydowałam ,że chciałabym zostać kandydatem w waszej drużynie. Mam 17 lat, mieszkam w Lublinie, interesuje się geografią,historią,mitologią,magią i wierzeniami.. Chciałabym zostać wikinką i wybrałam imię Hekia.Nie mam jeszcze stroju, ani ekwipunku, ale mogę liczyć na pomoc Asvor i mimo to postaram się jak najszybciej wszystko zorganizować. Mam nadzieję, że będziecie chcieli przyjąć mnie do siebie.
Pozdrawiam
Hekia :)

Awatar użytkownika
Ud
Doświadczony pisarz
Posty: 817
Rejestracja: wt 07 sty 2014, 00:00

Re: Kandydat - rekrutacja

Postautor: Ud » sob 23 mar 2019, 18:30

Cześć :) mogę spotkać się z tobą któregoś dnia po południu w Lublinie. Pasuje mi od poniedziałku do piątku koło 17 gdzieś gdzie będzie ci pasowało

Awatar użytkownika
Ingrid
Początkujący skryba
Posty: 129
Rejestracja: ndz 15 kwie 2018, 20:17

Re: Kandydat - rekrutacja

Postautor: Ingrid » ndz 07 kwie 2019, 16:47

Pod Owidzu w końcu zdecydowałam kim chciałabym być i przeobrażam się w słowiankę. Ingrid zamieniam na Nawoję:). Już przeglądam szczegóły i modyfikuję strój.


Wróć do „Dla kandydatów i tych co pierwszy raz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości