Ogloszenia: worki

Bo nie ma głupich pytań są tylko...
Awatar użytkownika
Radomiła
W Walhalli
Posty: 334
Rejestracja: ndz 17 sty 2016, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Ogloszenia: worki

Postautor: Radomiła » ndz 18 gru 2016, 00:16

Przed chwila przeczytalam najnowsze ustalenia odnosnie zamiany plecakow/walizek/toreb na worki i jestem troszke przerazona ;) Nie mam samochodu i ciezko mi sobie wyobrazic jak mialabym sie poruszac komunikacja miejska z takim workiem. Mysle, ze byloby to bardzo niewygodne. Dlatego tez chcialam sie zapytac czy nowe ustalenia zakladaja jakies wyjatki dla osob, ktore nie maja auta?

Awatar użytkownika
Lesław
Drużynnik
Drużynnik
Posty: 3378
Rejestracja: wt 02 gru 2008, 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Ogloszenia: worki

Postautor: Lesław » ndz 18 gru 2016, 00:22

Nie przewidują żadnych wyjątków.
Zostały wprowadzone, żeby nie mroczyć wśród rozbitych obozów i przebranych osób niosąc piękny czerwony plecak HajMołtaina, więc żeby efekt był, musi obowiązywać wszystkich.
A co do komunikacji miejskiej, to w warszawskim tramwaju możesz sobie mykać z czym chcesz. Nikogo to nie zainteresuje. Chodzi o to, żeby do obozu wnosić rzeczy w koszernym opakowaniu.

Awatar użytkownika
Arnor
Jarl
Jarl
Posty: 6851
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Lokalizacja: Z Kwitnącego Krzewu Dzikiego Bzu
Kontaktowanie:

Re: Ogloszenia: worki

Postautor: Arnor » ndz 18 gru 2016, 00:39

Dokładnie tak. Postanowienie to wynika z tendencji w RO i sytuacji na różnych wyjazdach. Gdy wyjeżdżamy z imprezy kiedy jeszcze trwa i turyści chodzą wszędzie , a my wystawiamy plecaki i torby i paradujemy z nimi pośród obozu to wygląda bardzo źle. Kiedy jeździmy na koszerne imprezy i musimy wnieść sprzęt i jedzenie i robimy to w plecakach i reklamówkach to siejemy mrok.
Rozumiemy, zwłaszcza obawy dziewczyn, które same muszą na plecach dźwigać swoje graty. Dlatego tak ja powiedział Lesio. W komunikacji, w aucie, pociągu etc. każdy niech ma jak mu wygodnie. Jednak przy wejściu/wyjściu z obozu, pakowaniu się itd. chowamy mrok w worek (można doszyć sobie ramiączka lub ucho jak komu pasuje).
Niech działa to podobnie jak to, że w namiotach śpimy na karimatach ale poza namiot one nie mają prawa wyjść. Teraz dodajemy tylko to, że w drodze z namiotu do auta też mają nie straszyć oczu ludzi ;)
Więc bez stresu Miłka :) nie musisz z lnianym workiem przez całą Warszawę jeździć :)
"Nie ma miękkiej gry"

Awatar użytkownika
Frigg
Doświadczony pisarz
Posty: 874
Rejestracja: pn 30 wrz 2013, 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Ogloszenia: worki

Postautor: Frigg » ndz 18 gru 2016, 00:44

Jak powyżej...

Szyjesz sobie, Miłciu droga, worek na swój plecak. Do bramy imprezy transportujesz się jak ci się podoba. Przy bramie ukrywasz plecak w worku i łapiesz jakiegoś miłego Wikinga/Słowianina, żeby ci pomógł przetransportować twój historyczny już pakunek do obozu. I już. W powrotną drogę to samo, tylko w odwrotnie. :D

Awatar użytkownika
Ud
Doświadczony pisarz
Posty: 817
Rejestracja: wt 07 sty 2014, 00:00

Re: Ogloszenia: worki

Postautor: Ud » ndz 18 gru 2016, 09:46

Milka ja mam worek i jest spoko się w nim transportu je rzeczy. Jak sobie dobre ramuaczko albo nawet dwa doszyjesz to będzie jak plecak. No chyba ze naprawdę masz ogromny ciężki plecak to wtedy faktycznie nalepszy będzie pokrowiec


Wróć do „Pytania od kandydatów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości