Kandydat - rekrutacja

Wszystko co powinniście wiedzieć jeśli chcecie do nas dołączyć lub jesteście pierwszy raz na forum
Awatar użytkownika
MUMIN
Niepiśmienny
Posty: 96
Rejestracja: ndz 26 lip 2009, 00:00
Lokalizacja: Maurycew

Postautor: MUMIN » sob 15 sie 2009, 19:51

na pewno się zjawię
mam coś ze sobą zabrać poza swoją własną osobą

i czy istnieje możliwość odebrania mnie z dworca bo w mieście zawsze się gubię
(nie ma mchu na drzewach :P)

Awatar użytkownika
Gard
W Walhalli
Posty: 450
Rejestracja: śr 06 maja 2009, 00:00
Lokalizacja: Żyrardów

Postautor: Gard » sob 15 sie 2009, 20:06

Napisz mi o ktorej bedziesz w Żyrardowie to Cie ogarne. Domyslam sie, ze chodzi Ci o Dworzec PKP czy PKS?

JBC to zapisz sobie moj numer telefonu, 606832531 i dzwon. Zreszta mozesz mi napisac smsa, to sobie zapisze Twoj numer, zebym i ja mial jak sie skontaktowac.
„Pod koniec maja, w islandzkiej porze przeprowadzek, Hallbjorn zaczął się przygotowywać do opuszczenia domu teścia. (…) Osiodławszy konie Hallbjorn poszedł po Hallgerdę [żone], która siedziała w swojej izbie. Kiedy zawołał, aby wstała i szła z nim, nie odpowiedziała ani nie ruszyła się z miejsca. Hallbjorn wołał ją trzy razy, lecz na próżno, wówczas zaśpiewał urywki pieśni błagalnej – to też nie pomogło. W końcu okręcił sobie jej długie włosy wokół dłoni i spróbował wyciągnąć ją z krzesła, ale ona ani drgnęła. Wówczas chwycił miecz i odciął jej głowę.”

Awatar użytkownika
Gard
W Walhalli
Posty: 450
Rejestracja: śr 06 maja 2009, 00:00
Lokalizacja: Żyrardów

Postautor: Gard » ndz 16 sie 2009, 08:22

OK, ja z Muminem będziemy o 12.07 w Skierniewicach.

Ktoś przyjedzie nas odebrać czy idziemy na piechotę? :D
„Pod koniec maja, w islandzkiej porze przeprowadzek, Hallbjorn zaczął się przygotowywać do opuszczenia domu teścia. (…) Osiodławszy konie Hallbjorn poszedł po Hallgerdę [żone], która siedziała w swojej izbie. Kiedy zawołał, aby wstała i szła z nim, nie odpowiedziała ani nie ruszyła się z miejsca. Hallbjorn wołał ją trzy razy, lecz na próżno, wówczas zaśpiewał urywki pieśni błagalnej – to też nie pomogło. W końcu okręcił sobie jej długie włosy wokół dłoni i spróbował wyciągnąć ją z krzesła, ale ona ani drgnęła. Wówczas chwycił miecz i odciął jej głowę.”

Awatar użytkownika
OLAV
Sławny kronikarz
Posty: 1141
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Lokalizacja: DZIKI BEZ LAND
Kontaktowanie:

Postautor: OLAV » ndz 16 sie 2009, 09:53

Sigar was odbierze.
Z góry przepraszam za zaistniałe błędy ortograficzne jak i stylistyczne.

Awatar użytkownika
Lesław
Drużynnik
Drużynnik
Posty: 3378
Rejestracja: wt 02 gru 2008, 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Lesław » ndz 16 sie 2009, 21:23

Dzięki wszystkim za spotkanie. Było super, zapraszam ponownie :)

Awatar użytkownika
MUMIN
Niepiśmienny
Posty: 96
Rejestracja: ndz 26 lip 2009, 00:00
Lokalizacja: Maurycew

Postautor: MUMIN » ndz 16 sie 2009, 21:31

Powiem tak:
Było pozytywnie

szkoda tylko że ta farelka żar dajna była tak późno wystawiona, poszalał bym trochę dłużej z młotem i kowadłem :D
a i kto wie może i powstał by cały komplet sztućców :P

Awatar użytkownika
MUMIN
Niepiśmienny
Posty: 96
Rejestracja: ndz 26 lip 2009, 00:00
Lokalizacja: Maurycew

Postautor: MUMIN » pn 17 sie 2009, 22:53

nie spytałem nawet jakie wrażenie na was wywarłem swą osobą

tak więc:
Jakie wrażenie wywarłem na was swoją osobą?

Awatar użytkownika
Lesław
Drużynnik
Drużynnik
Posty: 3378
Rejestracja: wt 02 gru 2008, 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Lesław » pn 17 sie 2009, 23:16

Z racji tego, że mi dane było zamienić raptem 2 słowa z tobą pozwolę się wypowiedzieć twoim partnerom od łyżki i widelca :)

Awatar użytkownika
Arnor
Jarl
Jarl
Posty: 6851
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Lokalizacja: Z Kwitnącego Krzewu Dzikiego Bzu
Kontaktowanie:

Postautor: Arnor » wt 18 sie 2009, 07:13

Pozytywne :) Niestety też nie miałem czasu by wiele porozmawiać z Tobą na spotkaniu. Nie ma jednak co się przejmować. Spotkań jeszcze będzie wiele, jeśli będziesz miał ochotę się pojawiać oczywiście.
"Nie ma miękkiej gry"

SZAMAN
Niepiśmienny
Posty: 11
Rejestracja: śr 25 lis 2009, 00:00
Lokalizacja: Teresin

Postautor: SZAMAN » śr 25 lis 2009, 17:37

Witam wszystkich
zgodnie z panującymi zwyczajami należało by sie przedstawić, i tak też zrobię

... nazywam się Dominik i mieszkam w Teresinie. Interesuje sie bronią białą, głównie mieczami, sztyletami oraz wszystkim z tym związane no i oczywiście walką, inny oręż też nie jest mi obcy tak samo jak młot i kowadło.

Chodzę do liceum, i po za tym nie specjalnie się czym innym zajmuje co wymaga większej ilości czasu, więc pomyślałem że warto zadbać o swoje zainteresowania oraz zdobywać nowe doświadczenia oraz dzielić się swoimi z innymi.
Kolega z mojej klasy zwany Muminem opowiedział mi "dzikim bzie" więc stwierdziłem czemu nie

Awatar użytkownika
Arnor
Jarl
Jarl
Posty: 6851
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Lokalizacja: Z Kwitnącego Krzewu Dzikiego Bzu
Kontaktowanie:

Postautor: Arnor » śr 25 lis 2009, 20:34

Witamy.
A że tak zapytam, chcesz uczestniczyć tylko w forumowym życiu drużyny czy też myślisz o odwiedzeniu nas albo też wstąpieniu w nasze szeregi??
"Nie ma miękkiej gry"

SZAMAN
Niepiśmienny
Posty: 11
Rejestracja: śr 25 lis 2009, 00:00
Lokalizacja: Teresin

Postautor: SZAMAN » śr 25 lis 2009, 21:20

Z wielką chęcią wstąpił bym szeregi'' Dzikiego bzu '' zarówno z powodów chęci spędzenia czasu i rozwijaniu mojej pasji ale i poznaniu ciekawych ludzi którzy również się tym zajmują.
jednak najpierw chciałem się jeszcze więcej dowiedzieć na coś temat drużyny. Ponieważ jestem głównie hobbistą mam wiele broni z różnych okresów historycznych i chciałbym przed wstąpieniem dowiedzieć się jakie uzbrojenie i oporządzenie będzie mile widziane oraz jakie wymagania są stawiane przez ''Dziki Bez'' nowym.

Awatar użytkownika
Inga
Sławny kronikarz
Posty: 1385
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Kontaktowanie:

Postautor: Inga » śr 25 lis 2009, 21:49

Potencjalne 'Bziaki' powinny wykazywać szczere chęci i radość, a oprócz tego na początek ustalić sobie (z naszą lub bez pomocą :wink: ) jaką postać chciałoby się odtwarzać, a potem szyć strój i po malutku kompletować postawy obozowe typu micha, łycha i kufelek. Dalszy ścieżka rozwojowa zależy już od ciebie. Możesz być walczącym, łucznikiem, kucharzem itp. :] To o ile zdecydujesz się przystąpić do nas oczywiście :wink:

Przede wszystkim chcielibyśmy się na pewno z tobą spotkać i porozmawiać i się zapoznać :-) I od razu istotne pytanie: jak u ciebie jest z dojazdami do Skierniewic i czasem?

O uzbrojeniu się nie wypowiadam jako laik i ignorant.
'wreszcie kolor twoich włosów pasuje do charakteru'


'- Kitty czemu my zawsze musimy robić to czego ty sobie życzysz, a nigdy to co ja chce?

-Bo tak jest w Biblii'




keep calm and hate everyone

SZAMAN
Niepiśmienny
Posty: 11
Rejestracja: śr 25 lis 2009, 00:00
Lokalizacja: Teresin

Postautor: SZAMAN » śr 25 lis 2009, 22:08

Cóż kucharz to ze mnie nie najlepszy, ale walczą nie najgorszy( przynajmniej w opinii moich kolegów z którymi trenuje od czasu do czasu).

Odnośnie czasu w zależności od szkoły, niezaplanowanych zdarzeń i klęsk żywiołowych, myślę że nie będzie większego problemu, a ze środkiem transportu trzeba będzie pokombinować ale.... dla chcącego nic trudnego. dodam że nigdy w Skierniewicach nie byłem po za przejazdem więc muszę trochę zgłębić temat pkp, pks, i innych możliwych form transportu.

Awatar użytkownika
OLAV
Sławny kronikarz
Posty: 1141
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Lokalizacja: DZIKI BEZ LAND
Kontaktowanie:

Postautor: OLAV » czw 26 lis 2009, 09:50

SZAMAN
Cóż kucharz to ze mnie nie najlepszy, ale walczą nie najgorszy( przynajmniej w opinii moich kolegów z którymi trenuje od czasu do czasu).



W jaki sposób wyglądały te treningi i jak one przebiegały. Czym trenowaliście?
Z góry przepraszam za zaistniałe błędy ortograficzne jak i stylistyczne.


Wróć do „Dla kandydatów i tych co pierwszy raz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości