Rekrutacja

Każda osoba, która wykazuje chęci do wspólnej zabawy i zostanie zaakceptowana przez pozostałych, może przystać do drużyny. Działamy w Warszawie i okolicznych ziemiach mazowieckich. Dlatego, jeżeli jesteś z okolicy i masz ochotę zasmakować średniowiecznego życia, to z chęcią cię wprowadzimy w ten świat.

Pierwszy krok, który należy uczynić, to przeczytać informacje zamieszczone na naszym forum w dziale Dla kandydatów i tych co pierwszy raz. Drugi krok to oczywiście odezwać się do nas i zakomunikować swe istnienie i chęć spotkania. Najlepiej również przez forum, o tu: Kandydat. Trzeci krok to spotkanie. Może się odbyć na którymś z naszych treningów lub w jakimś lokalu przy kawce i/lub piwku. Czwarty i ostateczny krok to podjęcie decyzji o przystaniu.

Pamiętaj: przyjmujemy chętnie każdego, niezależnie od doświadczenia, płci czy wieku. Osobom zainteresowanym oferujemy pomoc we wszystkim: od wskazania źródeł wiedzy, aż po praktyczne porady dotyczące stroju, ekwipunku czy uzbrojenia. Przede wszystkim oferujemy jednak dobrą zabawę we wspólnym gronie.